Aktuality

16.11.2015
Líder hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igor Matovič a predseda hnutia NOVA Daniel Lipšic dnes dnes pred...
15.11.2015
Zákon o politických stranách a politických hnutiach  Zrušenie financovania politických strán a politických hnutí...
12.11.2015
Líder hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igor Matovič a blogerka a aktivistka Veronika Remišová z tímu OĽ...
11.11.2015
V Bratislave pripravili významnú odbornú konferenciu „Stratégia rozvoja slovenského zdravotníctva po parlamentných...
10.11.2015
Prieskumom verejnej mienky neverí a považuje ich za nástroj manipulácie. Prekáža mu, že organizátori kresťansk...
09.11.2015
Štát podpísal zmluvu na prevádzku kompy na Dunaji za najmenej 50 miliónov eur. Šťastný výherca verejného obstaráva...
05.11.2015
Líder hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igor Matovič a predseda hnutia NOVA Daniel Lipšic dnes predstavi...
05.11.2015
Podpredsedníčka Národnej rady SR Erika Jurinová (Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti) podporuje výzvu odbornej or...
04.11.2015
Podpredsedníčka NR SR Erika Jurinová (OĽaNO) prijala dnes na pôde parlamentu skupinu kubánskych disidentov. Išlo o...
04.11.2015
Vláda SR plánuje prokurátorom a sudcom zvýšiť dôchodky o približne 170 eur mesačne. A to kvôli vládnej novele záko...
celý zoznam >>

Obyčajní ľudia v regiónoch

Hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti v súčasnosti aktívne buduje svoju sieť regionálnych kontaktov a koordinátorov na krajskej aj okresnej úrovni. Ak Vaše srdce bije pre slušnosť a nezávislosť v politike a máte záujem o aktívnu spoluprácu s naším hnutím, môžte sa aj Vy stať členom nášho regionálneho tímu s celoslovenskou pôsobnosťou. V taktomto prípade kontaktujte:

Mgr. Michal Šípoš
Manažér regionálneho tímu
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti
Tel.č.: 0917 549 616
email: regiony@obycajniludia.sk

Regionálny tím OĽaNO

V prípade, že máte otázky alebo záujem o inú spoluprácu s hnutím, neváhajte prosím využiť nižšie uvedené kontakty v regiónoch:


Bratislavský kraj    

Zuzana Holdošová, bratislava@obycajniludia.sk, 0905 220 747

Bratislava II, III, IV Zuzana Holdošová  bratislava@obycajniludia.sk 0905 220 747
Bratislava I Tomáš Horný staremesto@obycajniludia.sk 0904 482 735
Bratislava V Milan Vetrák petrzalka@obycajniludia.sk 0948 393 457


    

Trenčiansky kraj

Roman Vaňo, trencin@obycajniludia.sk, 0905 477 646

Trenčín Roman Vaňo trencin@obycajniludia.sk 0905 477 646
Ilava Miroslav Pavlík ilava@obycajniludia.sk 0914 322 937
Púchov Jaroslav Hupka puchov@obycajniludia.sk 0948 174 840
Prievidza Eva Ivanovová prievidza@obycajniludia.sk 0907 314 861




Trnavský kraj

Jana Zemková, trnava@obycajniludia.sk, 0903 400 299

Trnava Jana Zemková trnava@obycajniludia.sk 0903 400 299
Piešťany Eva Králová piestany@obycajniludia.sk 0949 409 226
Hlohovec Žaneta Knoteková hlohovec@obycajniludia.sk 0905 751 541
Dunajská Streda Hana Vajayová dstreda@obycajniludia.sk 0944 411 905


Košický kraj

Michal Kravčík, kosice@obycajniludia.sk, 0905 482 099

Košice I, II, III, IV Michal Kravčík kosice@obycajniludia.sk 0905 482 099
Michalovce Štefan Tomáš michalovce@obycajniludia.sk 0905 864 425
Sobrance Štefan Tomáš sobrance@obycajniludia.sk 0905 864 425
Spišská Nová Ves Dušan Bevilaqua snves@obycajniludia.sk 0918 815 128






Žilinský kraj

Marek Malina, zilina@obycajniludia.sk, 0949 377 447

Žilina Marek Malina zilina@obycajniludia.sk 0949 377 447
Dolný Kubín Milan Kuriak dolnykubin@obycajniludia.sk 0905 443 279
Kysucké N. Mesto Martin Paluch knmesto@obycajniludia.sk 0908 128 948
Čadca Viera Olbertová zilina@obycajniludia.sk 0948 666 029
Martin Vladimír Polakovič martin@obycajniludia.sk 0915 887 799
Námestovo Milan Kuriak namestovo@obycajniludia.sk 0905 443 279
Ružomberok Tomáš Caban ruzomberok@obycajniludia.sk  
Turčianske Teplice Vladimír Polakovič tteplice@obycajniludia.sk 0915 887 799
Tvrdošín Milan Kuriak tvrdosin@obycajniludia.sk 0905 443 279










Prešovský kraj

Radomír Kizek, presov@obycajniludia.sk, 0902 725 959

Prešov Radomír Kizek presov@obycajniludia.sk 0902 725 959
Bardejov Ľubomír Šesták bardejov@obycajniludia.sk 0908 334 088
Humenné Konštantín Javorský humenne@obycajniludia.sk 0908 945 579
Medzilaborce Konštantín Javorský medzilaborce@obycajniludia.sk 0908 945 579
Poprad Tony Frič poprad@obycajniludia.sk 0905 451 443
Snina Konštantín Javorský snina@obycajniludia.sk 0908 945 579
Stará Ľubovňa Ján Rusiňák slubovna@obycajniludia.sk 0908 389 085
Vranov n/Topľou Pavol Gajdoš vntoplou@obycajniludia.sk 0908 107 240











Banskobystrický kraj

Henrieta Petrincová, bbystrica@obycajniludia.sk, 0905 309 933

Banská Bystrica H. Petrincová bbystrica@obycajniludia.sk 0905 309 933
Brezno Henrieta Petrincová brezno@obycajniludia.sk 0905 309 933
Krupina Anežka Vilhemová krupina@obycajniludia.sk 0908 593 937
Veľký Krtíš Matúš Bystrianský vkrtis@obycajniludia.sk 0907 562 191
Zvolen Lukáš Valach zvolen@obycajniludia.sk 0902 676 042






Nitriansky kraj

Patrik Mečár, nitra@obcajniludia.sk, 0917 289 361